rok szkolny 2010-2011

Rok 2010-2011 to rok 10 rocznicy nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II.

Należymy do Rodziny Szkół im. Jana Pawła II i jak co roku klasa V uczestniczyła w zjeździe Szkół w Częstochowie. Uczniowie nieśli w procesji dary ołtarza - w tym kielich - dar Rodziny Szkół.

Przed i w trakcie Święta Szkoły wspominaliśmy 10 lat patronatu Ojca Świętego naszej szkole. Dla upamiętnienia rocznicy Samorząd Uczniowski zakopał pod swoim drzewkiem "kapsułę czasu".

Po raz kolejny - tym razem uczennica naszej szkoły - klasy IIa - zdobyła tytuł "Młodzieżowego Ślązaka Roku".

Laury odnieśliśmy również w Konkursie Recytatorskim.

Wygraliśmy konkurs ekologiczny.

A nasza tarcza i przesłanie naszego Patrona zawędrowało aż w Himalaje i do najwyżej położonej na świecie szkoły.
Byliśmy też organizatorami I Biegu Papieskiego.