Projekt TRADYCYJNY SAD

Nasza szkoła przystąpiła do Projektu edukacyjnego "Tradycyjny Sad" organizowanego jest przez Fundację Banku Ochrony Środowiska z myślą o zachowaniu różnorodności biologicznej Polski i zdrowiu społeczeństwa. Polega na poznaniu sadowniczego dziedzictwa polskich ziem i restytucji starych odmian drzew w formie mini sadu składającego się z co najmniej 5 drzew sadzonych swobodnie na ogólnodostępnym terenie.

W projekcie uczestniczy zespół o nazwie „Jabłonki” w skład którego wchodzą uczennice: Natalia Król, Natalia Koterba, Sara Mrukwa, Alicja Bilewicz, Milena Maczuga, Nikola Kamińska, Angelika Jochemczyk i Julia Ćmielewska pod opieką p.Justyny Frychel i p. Celiny Witas.

Zapraszamy na stronę projeku - www.tradycyjnysad.pl